Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy PB UE zaprasza na kolejne szkolenie online z cyklu „ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa”, które odbędzie się 13 marca 2024 r. w godzinach od 10.00–14.30. Spotkanie poświęcone będzie części merytorycznej wniosku.

Tematem szkolenia będą działania typu:

• Research and innovation actions (RIA) – działania badawczo-innowacyjne,
  • Inovation actions (IA) – działania innowacyjne,
  • Coordination and support actions (CSA) – działania wspierające.

Projekty RIA, IA i CSA występują przede wszystkim w drugim filarze Horyzontu Europa: Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa – Klastry tematyczne, w Misjach jak również w Szerszym uczestnictwie i wzmacnianiu Europejskiej Przestrzeni Badawczej oraz w Euratomie, znajdują się także w Infrastrukturach badawczych (FILAR I) i w Europejskich Ekosystemach Innowacji (Filar III).

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspertka DKPK.

Obowiązuje rejestracja.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.