Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie online „ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część merytoryczna B”, które odbędzie się 6 września 2023 r. w godz. 9.00–13.30.

Tematem spotkania będą działania typu:

• Research and innovation actions (RIA) – działania badawczo-innowacyjne,
  • Inovation actions (IA) – działania innowacyjne,
  • Coordination and support actions (CSA) – działania wspierające.

Projekty RIA, IA i CSA występują przede wszystkim w drugim filarze Horyzontu Europa: Globalne wyzwania i europejska konkurencyjność przemysłowa – Klastry tematyczne, w Misjach jak również w Szerszym uczestnictwie i wzmacnianiu Europejskiej Przestrzeni Badawczej oraz w Euratomie, w Infrastrukturach badawczych (Filar I) i w Europejskich Ekosystemach Innowacji (Filar III).

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Szkolenie z części administracyjnej odbędzie się 5 września br. (informacja)