Wydarzenia w AGH

Krajowy Punkt Kontaktowy zaprasza na szkolenie online „ABC wniosku projektowego w Horyzoncie Europa – część administracyjna A”, które odbędzie się 5 września 2023 r. w godzinach 9.00–13.30.

Podczas spotkania zostanie przedstawiony portal Komisji Europejskiej – Funding & tender opportunities – dedykowany programom zarządzanym centralnie przez Komisje Europejską, a przede wszystkim omówiona będzie część administracyjna wniosku A: Application form (Part A).

Portal Funding & tender opportunities to między innymi miejsce z zaproszeniami do składania wniosków projektowych, dokumentacją konkursową Horyzontu Europa, możliwością rejestracji jednostki i złożenia wniosku.

Szkolenie poprowadzi Joanna Niedziałek, ekspertka Krajowego Punktu Kontaktowego.

Szczegóły dotyczące platformy spotkania zostaną przesłane do zarejestrowanych osób.

Szkolenie z części merytorycznej odbędzie się 6 września br. (informacja)