AGH Solar Boat i AGH Racing nagrodzone w konkursie na artykuły dotyczące analiz numerycznych w projektach inżynierskich

Zespół AGH Solar Boat  zajął drugie, a AGH Racing trzecie miejsce w konkursie studenckim na artykuły dotyczące analiz numerycznych i symulacji komputerowych w projektach inżynierskich.

Nagrodzone artykuły studentów AGH:

• 2 miejsce – Analiza stanu wytężenia kompozytów na przykładzie pokładu łodzi
    AGH Solar Boat
  • 3 miejsce – Wykorzystanie Pakietu ANSYS w projektowaniu bolidu AGH Racing
    AGH Racing

Studenci w nagrodę otrzymali bezpłatny udział w dowolnym podstawowym kursie oprogramowania ANSYS.

Organizatorem wydarzenia była firma MESco, która zajmuje się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania wspomagającego obliczenia inżynierskie ANSYS. W konkursie wzięło udział ponad 20 zespołów reprezentujących projekty i koła studenckie z całej Polski. Wszystkie zaprezentowane podczas konkursu artykuły zostaną opublikowane na stronie internetowej organizatora.