Skip to content ↓

Kandydaci

Zdjęcie przedstawia dwoje młodych ludzi. Mężczyzna po lewej ma na twarzy okulary VR i wyciągnięte przed siebie dłonie. Kobieta po jego prawej przekazuje mu dwa manipulatory.
Studia w AGH – oferta kształcenia

Poznaj ofertę kształcenia AGH: studia I i II stopnia, studia szkół doktorskich, studia podyplomowe, studia MBA, kursy i szkolenia...

Oferta kształcenia – studia w AGH

Zdjęcie mężczyzny pozującego tyłem, spoglądającego na duże schody w holu budynku z początku 20 wieku.
AGH... a co to takiego?

Szybko i skrótowo. 2-minutowa filmowa dawka najważniejszych i skondensowanych do granic możliwości informacji o AGH i każdym z jej wydziałów.

Obejrzyj serię filmów o AGH

Zdjęcie zrobione w laboratorium projektowania 3d. Przy biurku, twarzą zwrócona w kierunku obiektywu siedzi młoda kobieta. W ręku trzyma mysz komputerową. Na blacie znajduje się klawiatura oraz dwa monitory.
Dlaczego warto studiować w AGH?

Studia w AGH to: nauka poprzez badania; korzyści dla najlepszych, perspektywa dobrej pracy, wyjątkowy kampus, wsparcie niepełnosprawnych, możliwość realizacji kulturalnej i sportowej, i wiele więcej...   

Znajdź swój powód studiowania w AGH

Zdjęcie przedstawia scenę podczas wykonywania pokazu naukowego. Młody mężczyzna pokazuje ekpreyment fizyczny przed kobietą po lewej stronie.
... a może wolisz spotkać się w realu?

Jeżeli klipy, tekst i zdjęcia to nie to, i wolisz dowiedzieć się jakie AGH jest w rzeczywistości, to zapraszamy do odwiedzenia nas gdy odbywają się:

Dzień Otwarty AGH
Dzień Liczby Pi
Science Show
AGH NAUKA spotkania
Małopolska Noc Naukowców

Zdjęcie czteroosobowej grupy młodych uśmiechniętych ludzi, stojących w rzędzie frontem do obserwatora. Mężczyzna i kobieta w środku rozmawiają ze sobą. Mężczyzna z prawej ma sportową kurtkę z literami AGH.
Olimpiady i konkursy – szybciej do AGH!

Jeżeli jesteś laureatem/ką lub finalistą/ką olimpiady ogólnopolskiej bądź olimpiady tematycznej, możesz zostać studentem/ką AGH z pominięciem warunków rekrutacji.

Weź udział w olimpiadach i konkursach organizowanych przez AGH

 

Zdjęcie w sali wykładowej z dużymi oknami. W lewej części zdjęcia pierwszy rząd ławek w którym siedzą cztery młode osoby, przed nimi stoi mężczyzna, który coś im tłumaczy. W tle na ścianie dwie zielone tablice szkolne.
„Ścisłe” nie takie straszne...

Przedmioty ścisłe pozwalają zrozumieć i opisać otaczający nas świat. To także forma uniwersalnej komunikacji na uniwersytecie technicznym. Jeżeli nie czujecie się wystarczająco mocni z matematyki, fizyki lub chemii AGH pomoże Wam nadrobić zaległości.

„Rok Zerowy” – kursy dokształcające dla kandydatów

Kursy wyrównawcze dla nowych studentów

Nauczycielu!
Zapraszamy na coroczną konferencję dydaktyczną w AGH „Nauczanie Przedmiotów Ścisłych”.

Relacja z poprzedniej edycji konferencji

Dlaczego warto studiować w AGH?

Nasze główne atuty to m.in.: ogromny potencjał naukowy, umiędzynarodowienie, uznanie wśród pracodawców, ścisły związek z przemysłem i światem biznesu, możliwość odbywania praktyk i staży, nowoczesne zaplecze dydaktyczno-naukowe, dobre warunki socjalne, możliwość rozwijania zainteresowań, kampus akademicki z największym miasteczkiem studenckim w Polsce.

Dla naszych przyszłych studentów oznacza to m.in. możliwość skorzystania z „badawczej ścieżki kształcenia”, czy dostęp do platformy intensywnych kursów e-learningowych z zakresu np. kompetencji miękkich, analityki danych, nauki i doskonalenia programowania. A przede wszystkim udział w elitarnym kształceniu prowadzonym w małych grupach przez ekspertów – również zagranicznych – o światowej renomie.

Kraków jest jednym z najpiękniejszych miast Europy. To doskonałe miejsce, aby rozpocząć w nim studia. Tu tworzy się nauka, kultura i sztuka. Teatry, kina, opera, muzea, galerie, a także liczne koncerty, festiwale, imprezy plenerowe nadają mu wyjątkowy klimat.

Przyjdź do nas na studia a oprócz bardzo dobrego wykształcenia oferujemy możliwość dodatkowego rozwoju naukowego, opiekę tutora, a także pomoc w zakwaterowaniu w postaci bezpłatnego miejsca w domu studenckim.

Wykształcenie, które zdobyć można w AGH, jest bardzo cenione przez pracodawców – zarówno w kraju, jak i za granicą. Wspaniałe kariery zawodowe wielu absolwentów uczelni potwierdzają jakość i użyteczność wiedzy zdobytej w murach AGH.

Kampus AGH położony jest w centrum Krakowa. Wszystkie wydziały, organizacje studenckie, Miasteczko Studenckie AGH wraz z klubami studenckimi oraz bazą sportową położone są w jednym miejscu, tworząc zwarty kompleks, dlatego możesz planować wiele zajęć na studiach, nie tracąc przy tym czasu na dojazdy!

Działania w zakresie wsparcia osób z niepełnosprawnościami koordynuje Dział Dostępności AGH.

Ponad 30 akademickich sekcji sportowych, liczne boiska, nowoczesny basen i wielofunkcyjna hala sportowa sprawiają, że AGH przyciąga wszystkich pasjonatów sportu.

Obok technicznego AGH ma również swoje wyjątkowe, artystyczne oblicze.

Stopka