Zostań mentorem zagranicznych studentów

Organizacja Erasmus Student Network (ESN) AGH zaprasza studentów do udziału w programie „Mentor”.

Projekt polega na pomocy w zaaklimatyzowaniu się w Polsce i na uczelni zagranicznym studentom, którzy przyjeżdżają na studia w AGH w ramach programu Erasmus+ i SMILE. Jest to jedna z najważniejszych inicjatyw ESN – organizacji studenckiej wspierającej wymianę międzynarodową.

Udział w programie „Mentor” daje szansę na poznanie osób z całego świata, podszkolenie swoich umiejętności językowych, a także poznanie innych kultur i tradycji. Mentoring to często początek wielkich, międzynarodowych przyjaźni.

Formularz aplikacyjny znajduje się na stronie internetowej. Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 stycznia 2017 r.