Msza święta w intencji zmarłych pracowników, studentów oraz przyjaciół krakowskich uczelni

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, włączając się w pielęgnowanie pamięci o tych, którzy zakończyli już ziemskie życie i przenieśli się do wieczności, pragnie serdecznie zaprosić na Eucharystię sprawowaną w intencji wszystkich zmarłych w minionym roku akademickim pracowników, studentów i przyjaciół krakowskich uczelni. Msza święta odbędzie się 17 listopada 2014 r. o godz. 18:00 w kolegiacie św. Anny w Krakowie.

Organizatorzy pragną ten sposób wyrazić wdzięczność wobec zmarłych mistrzów, nauczycieli i przyjaciół oraz tych wszystkich, którzy przez lata wzbogacali wspólnoty akademickie swoją pracą, radą, wsparciem, życzliwością i pogodnym uśmiechem.