Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Zainwestuj w siebie! Studia podyplomowe w AGH

Grafika ilustracyjna przedstawiająca sylwetki ludzi siedzących przy stole i uczestniczących w spotkaniu.

Zainwestuj w siebie! Studia podyplomowe w AGH

Chcesz poszerzyć specjalistyczną wiedzę, podnieść kwalifikacje zawodowe, zdobyć nowe umiejętności? A może zastanawiasz się nad zmianą branży? Pomyśl o studiach podyplomowych w AGH. Rekrutacja trwa!

Uczelnia oferuje blisko 90 kierunków studiów podyplomowych skierowanych zarówno do specjalistów kadry inżynierskiej (studia z dziedziny ceramiki, elektrotechniki, wiertnictwa, gazownictwa, geologii, geofizyki, geodezji, górnictwa, informatyki, telekomunikacji, robotyki oraz energetyki), jak i do osób zainteresowanych zdobyciem nowej specjalizacji, m.in. w dziedzinie marketingu internetowego, employer brandingu, social mediów, zarządzania talentami, a także grafiki komputerowej, cyberbezpieczeństwa, inżynierii środowiska, rachunkowości, BHP, zarządzania nieruchomościami, zarządzania projektami, zarządzania jakością, zarządzania sprzedażą czy też zarządzania w branżach HR i IT.

AGH prowadzi także studia podyplomowe w ramach Międzyuczelnianej Akademii Klimatu (MAK). To unikatowa w skali Polski inicjatywa trzech uczelni (AGH, Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetu Wrocławskiego) z istotnym wsparciem ze strony sektora bankowego i biznesu. 

Przypominamy także, że w nadchodzącym roku akademickim oferta kształcenia w AGH poszerza się o studia z zakresu Master of Business Administration, które skierowane są głównie do kadry zarządzającej firmami i przedsiębiorstwami. MBA TECH to wyjątkowy program rozwijający kompetencje zarządcze i ekonomiczne wśród inżynierów.

Pełna oferta studiów podyplomowych w AGH w roku akademickim 2023/2024

Stopka