Spotkaj się z nami podczas Salonu Maturzystów

Na zdjęciu grupa młodych ludzi. W choreograficznych pozach wskazują na młodą kobietę, która siedzi pośrodku nich na czerwonym pufie. Młodzi ludzie trzymają nad jej głową dwa pufy w kolorze zielonym ( z białą literą A) i czarnym (z białą literą G). Zdjęcie wykonane w pomieszczeniu, za plecami młodych ludzi ściana w trzema dużymi oknami.

fot. archiwum AGH

Spotkaj się z nami podczas Salonu Maturzystów

Zapraszamy przyszłorocznych maturzystów oraz uczniów ostatnich klas szkół średnich do odwiedzenia stoiska AGH podczas Salonu Maturzystów 2023.

Obecni na targach pracownicy Centrum Rekrutacji AGH opowiedzą o zasadach rekrutacji na studia, ofercie dla olimpijczyków oraz najlepszych kandydatów, stypendiach, programach wymiany akademickiej i Miasteczku Studenckim AGH. Będzie można oczywiście poznać ofertę studiów, a także dowiedzieć się, w jaki sposób w AGH realizować swoje pasje i zainteresowania – te naukowo-badawcze i nie tylko.

Będziemy w dziesięciu miastach:

• 5–6 września
  • 28–29 września
    Rzeszów, Uniwersytet Rzeszowski

Do zobaczenia!

Salon Maturzystów to ogólnopolska kampania informacyjna organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy, skierowana do uczniów klas maturalnych, którzy  przygotowują się do rekrutacji na studia.