Politechnika Lwowska dziękuje AGH

Zdjęcie klasycystycznego trójkondygnacyjnego budynku. W środkowej częsci portal.

Politechnika Lwowska dziękuje AGH

Władze Uniwersytetu Narodowego Politechniki Lwowskiej przesłały na ręce Rektora AGH prof. Jerzego Lisa dyplom uznania dla AGH za współpracę i wsparcie rozwoju tej ukraińskiej uczelni.

Zarówno władze AGH, jak i nasza akademicka społeczność nieustannie wyrażają solidarność z ukraińskim środowiskiem akademickim i naukowym, wpierając i pomagając naszym przyjaciołom z Ukrainy. Politechnika Lwowska docenia te działania.

Przypomnijmy, że Rektor AGH prof. Jerzy Lis koordynuje działania Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) związanych z sytuacją w Ukrainie, ponadto jest członkiem zespołu Europejskiego Stowarzyszenia Uniwersytetów ds. Odbudowy Ukraińskich Uniwersytetów.

Skan dokumentu z podziękowaniami za zasługi AGH na rzecz Politechniki Lwowskiej.