Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Erasmus+ InnHUB Kraków już działa

Zdjęcie dekoracyjne. Sześciu studentów siedzi w rzędzie na krzesłach. W rękach trzymają kolorowe zeszyty, uśmiechają się.

Erasmus+ InnHUB Kraków już działa

Erasmus+ InnHUB Kraków rozpoczął swoją działalność. Erasmus+ InnHUB to międzysektorowe centrum innowacji, które pełni rolę punktu informacyjnego Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

W mieszczącym się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie biurze można poznać całą ofertę programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności w sektorach szkolnictwa wyższego, a także edukacji szkolnej, młodzieży, edukacji zawodowej, edukacji dorosłych, sporcie i wolontariacie europejskim.

Erasmus+ InnHUB skupia się na możliwościach pozyskania środków finansowych dla projektów wspierających budowę nowoczesnego systemu kształcenia i wzmacniających rozwój kompetencji zawodowych osób w różnym wieku i różnych profesji.

Z Erasmus+ InnHUB mogą skorzystać wszyscy zainteresowani. Program Erasmus+ jest skierowany jest do osób w różnym wieku. Korzystają z niego uczniowie, nauczyciele, studenci, naukowcy, uczelnie i instytucje, pracodawcy, a także małe i średnie przedsiębiorstwa.

Partnerami krakowskiego InnHUB jest 15 uczelni wyższych z Małopolski, które podpisały porozumienie na rzecz wspierania innowacji poprzez Program Erasmus+.

Adres
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Pawilon C, pokój 173A
ul. Rakowicka 27, Kraków

Godziny pracy biura
poniedziałek: 12.00–16.00
wtorek: 8.00–12.00
piątek: 8.00–12.00

Stopka