Wydarzenia w AGH

Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej (Lump Sum)
  • 31.03.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia organizuje szkolenie stacjonarne poświęcone finansowaniu projektów w programie Horyzont Europa w formie ryczałtu (Lump Sum), które odbędzie się 31 marca 2023 r. w godz. 10.30–12.30 na Politechnice Krakowskiej (ul. Warszawska 24, budynek Galerii GIL, sala Konferencyjna CTT PK).

Komisja Europejska planuje ogłaszać w Horyzoncie Europa coraz więcej konkursów, stosując ryczałtową metodę rozliczania projektów, tzw. Lump Sum.  Z zastosowaniem tej metody finansowane będą m.in. projekty ogłaszane w instrumentach wideningu, tj. Twinnnig, Era Talents, European Excellence Initiative, ERA Chairs.

Szkolenie jest bezpłatne, ale obowiązuje kolejność zgłoszeń. Ilość miejsc ograniczona do 30 osób.

Szczegóły, formularz rejestracyjny