Wydarzenia w AGH

Koło Naukowe Modelowania Finansowego AGH zaprasza studentów oraz entuzjastów finansów i matematyki do udziału w XI Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej, która odbędzie się w AGH (bud. U-2 przy ul. Reymonta 7) w dniach 14–15 kwietnia 2023 r.

Konferencja ma na celu poszerzanie wiedzy uczestników w kwestii zastosowań metod i modeli matematycznych na rynku finansowym. Przewidziane są trzy bloki tematyczne (naukowy, biznesowy i inwestycyjny) w formie wykładów. Planowany jest również konkurs referatów studenckich.

Uczestnicy wysłuchają prelekcji specjalistów z zakresu bankowości i inwestowania, spotkają się z ekspertami sektora finansowego, zdobędą dużą dawkę wiedzy z zakresu finansów oraz matematyki i zapoznają się z nieszablonowymi metodami spojrzenia na współczesne problemy finansowe świata.

Wstęp jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.