Wydarzenia w AGH

1 października br., w godz. 10.00–18.00, na kampusie AGH w bud. U-2 odbędzie się Dzień Zerowy AGH – wydarzenie skierowane do wszystkich pierwszorocznych studentów AGH.

Dostaliście się na wymarzone studia, ale nie wiecie od czego zacząć przygotowania? Zastanawiacie się jak wygląda życie w akademiku? Nie wiecie czym jest „Wydziałówka”? Chcielibyście zaangażować się w działalność organizacji studenckich? Na te i wile innych pytań otrzymasz odpowiedź podczas Dnia Zerowego AGH. Nie zabraknie także informacji o formalnościach takich jak: Regulamin Studiów Wyższych, prawa i obowiązki studenta, stypendia.

Zapisy ruszają 13 września. Organizatorem wydarzenia jest Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH.

Szczegołowe informacje