Wydarzenia w AGH

Centrum Karier AGH zaprasza na pierwszą edycję AGH Career Days. To nowa formuła spotkań studentów i absolwentów krakowskich uczelni z pracodawcami – mniej formalna, bardziej merytoryczna. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22–23 listopada 2022 r. w godz. 15.00–20.00 w gmachu głównym AGH (bud. A-0).

Zaplanowano kilkanaście warsztatów oraz prezentacji przedstawicieli biznesu i przemysłu, których celem jest wsparcie studentów w rozwoju swojej kariery i wejściu na rynek pracy. Centrum Karier AGH stawia sobie za cel wsparcie studentów w rozwoju kariery oraz ich płynnym wejściu na rynek pracy.

W programie wydarzenia przewidziano m.in. bezpośrednie rozmowy z rekruterami, możliwość sprawdzenia CV czy wykonanie profesjonalnego zdjęcia do dokumentów. Uczestnicy mogą bezpłatnie wziąć udział w prelekcjach i warsztatach tematycznych. Dodatkowo można liczyć na merytoryczne konsultacje CV z pracownikami działów HR firm partnerskich, którzy na co dzień zajmują się rekrutacją. W auli AGH przez dwa dni będą odbywały się spotkania otwarte z przedstawicielami partnerów AGH Career Days, którzy opowiedzą o perspektywach pracy, możliwościach rozwoju w danej branży i przygotowaniu do rekrutacji. Podzielą się wiedzą z zakresu między innymi tego jak skutecznie zaistnieć na rynku pracy w dzisiejszych czasach oraz tajnikami skutecznych rozmów kwalifikacyjnych. W ramach otwartych spotkań swoim doświadczeniem podzielą się przedstawiciele Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, firm ABB, Andea czy APTIV.

Wstęp na spotkania z ekspertami, udział w konsultacjach CV, możliwość spotkań z potencjalnymi pracodawcami jest bezpłatny i skierowany do studentów i absolwentów wszystkich krakowskich uczelni. Organizatorzy wyszli także naprzeciw oczekiwaniom studentów i absolwentów już pracujących, którzy być może chcą zmieniać pracę, i całość wydarzenia odbywa się w godzinach popołudniowych między 15.00 a 20.00.

Na warsztaty obowiązują zapisy.

Szczegóły na stronie internetowejcareerdays.agh.edu.pl/