Studenci - aktualności

Krakow Applied Physics and Computer Science Summer School (edycja 2022)
  • 11.07.2022
  • 29.07.2022

Szkoła Letnia Krakow Applied Physics and Computer Science Summer School odbędzie się w formule online w dniach 11–29 lipca 2022 r. Wydarzenie skierowane jest do studentów fizyki i informatyki stosowanej zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia. To doskonała propozycja dla studentów myślących o rozpoczęciu badań w dziedzinie fizyki eksperymentalnej i komputerowej.

Program Szkoły łączy w sobie uczestnictwo w szeregu wysokiej jakości wykładów i realizację indywidualnych projektów nadzorowanych przez wysoce kwalifikowanych wykładowców, którzy prowadzą badania naukowe we współpracy z renomowanymi zespołami międzynarodowymi.

Wszystkie wykłady będą wygłaszane online w pierwszym tygodniu Szkoły. W tym samym okresie będą zarezerwowane wydzielone przedziały czasowe na dyskusje z wykładowcami. Pozostała część Szkoły będzie poświęcona pracy nad indywidualnymi projektami. Każdy projekt będzie realizowany przez jedną osobę lub dwuosobowy zespół. Na zakończenie, podczas sesji seminaryjnych, studenci zaprezentują i omówią swoje prace.

Wszystkie wykłady, dyskusje i prezentacje będą prowadzone w języku polskim.

Szczegółowe informacje (tematyka wykładów i zajęć praktycznych, formularz rejestracyjny)