Przejdź do treści Przejdź do stopki
Studenci - konkursy

Konkursy

Studiujesz w AGH? Lubisz konkursy? Chcesz zostawić po sobie ślad na kampusie AGH? Stwórz projekt mozaiki – wielkoformatowej grafiki ściennej, która powstanie na jednej ze ścian Studenckiego Centrum Konstrukcyjnego (SCK). Zgłoszenia przyjmowane są do 5 kwietnia 2024 r.

Studenckie Centrum Konstrukcyjne to nowy obiekt na mapie kampusu AGH, który zostanie oficjalnie otwarty w tym roku. Będzie służyć przede wszystkim studentom i studentkom tworzącym innowacyjne przedsięwzięcia od fazy projektowej do budowy prototypów.

Projekt mozaiki powinienem zatem nawiązywać do SCK, jako miejsca, gdzie studenci i studentki rozwijają swoje pasje naukowe i konstrukcyjne, poszerzają wiedzę, zdobywają kompetencje miękkie poprzez udział w szkoleniach i warsztatach tematycznych. W projekcie powinien znaleźć się także widoczny, lecz dyskretnie wkomponowany akronim „AGH”.

Najlepszy projekt znajdzie się na północnej ścianie klatki schodowej budynku SCK (zdjęcie ściany wraz z jej wymiarami znajduje się w załączniku nr 1).

Zwycięską osobę lub zespół wyłoni jury w składzie: Prorektor ds. Studenckich AGH prof. Rafał Dańko, Pełnomocnicy Rektora ds. Kół Naukowych, przedstawiciel Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH, przedstawiciel Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie oraz przedstawiciel firmy Tubądzin, wykonawcy mozaiki.

Do zdobycia, oprócz sławy i chwały, nagroda pieniężna!

Organizatorem konkursu jest Centrum Spraw Studenckich AGH, w ramach którego działa Studenckie Centrum Konstrukcyjne.

Dokumentacja:

Stopka