Pomoc na starcie, czyli Vademecum Studenta 2018/2019

Dla wszystkich młodych ludzi rozpoczynających w październiku studia w Akademii Górniczo-Hutniczej Uczelniana Rada Samorządu Studentów AGH wraz z Działem Informacji i Promocji AGH przygotowała publikację, która pomoże w stawianiu pierwszych kroków w studenckim życiu – Vademecum Studenta 2018/2019.

W publikacji można przeczytać o historii AGH, jej misji, organizacji i najważniejszych uczelnianych uroczystości. Pierwszoroczni studenci zdobędą podstawowe informacje o dostępnych programach stypendialnych czy możliwych wyjazdach zagranicznych. Dowiedzą się też, gdzie szukać pomocy w znalezieniu staży, praktyk lub pracy, jak i gdzie spędzić wolny czas, w jakich sprawach szukać pomocy u rzecznika praw studenta. Z pewnością przyda się także mapa kampusu (dostępna w drukowanej formie publikacji).

Vademecum Studenta 2018/2019 jest dystrybuowane przez wszystkie wydziały w formie drukowanej. Wersja elektroniczna znajduje się na stronie internetowej (Vademecum Studenta 2018/2019 plik pdf).

Wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z uczelnianymi wydarzeniami i ciekawostkami zachęcamy do obserwowania profili AGH na portalach społecznościowych: