Przejdź do treści Przejdź do stopki
Aktualności

Aktualności

AZS AGH Akademickim Mistrzem Polski

Drużyna AZS AGH, w składzie z czołówką II-ligowego AGH 100RK AZS, wywalczyła złoty medal podczas finału Akademickich Mistrzostw Polski w siatkówce mężczyzn, który odbył się w dniach 2-5 maja 2013 r. w Lublinie.

W zawodach rywalizowało szesnaście najlepszych zespołów męskich piłki siatkowej.
Nasi reprezentanci odnieśli szereg zwycięstw, ulegając przeciwnikom jedynie w dwóch setach. W finale pokonali oni drużynę z Politechniki Poznańskiej. Trzecie miejsce na podium zajęli z kolei zawodnicy PWSZ Kalisz.

Zawody zostały zorganizowane przez Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie przy współpracy z AZS KŚ woj. lubelskiego.