Doktoranci – wydarzenia

Wydarzenia

Szukasz pracy, praktyk lub stażu? Przyjdź na Targi Pracy AGH, które odbędą się w dniach 19 i 20 marca 2024 r. w Klubie STUDIO (ul. Budryka 4).

Swoje oferty przedstawi ponad 120 wystawców-pracodawców reprezentujących branże takie jak: IT, inżynieria, projektowanie inżynierskie, produkcja, przemysł wydobywczy, finanse, usługi biznesowe, HR, budownictwo, geodezja, GIS, geofizyka, badania i rozwój, handel.

Jak co roku będzie można także porozmawiać z osobami reprezentującymi firmy i skonsultować z nimi ścieżkę kariery.

Wydarzenie skierowane jest do studentów/studentek, absolwentów/absolwentek wszystkich uczelni z Krakowa i okolic oraz osób poszukujących pracy.

Targi Pracy AGH są od ponad 20 lat organizowane przez Centrum Karier AGH. Jest to jedno z większych wydarzeń tego typu w Polsce przygotowywanych przez uczelnie. Szeroka oferta firm daje możliwość znalezienia pracy w niemalże każdej branży.

Zapraszamy w godzinach 10.00–16.00.

Szczegółowe informacje, lista wystawców