10.09.2018

„Zdobywaj wiedzę, tak jak lubisz” – informator dla kandydatów

Kandydaci! Zapraszamy Was do zapoznania się z nowym informatorem na rok 2019/2020.

„Zdobywaj wiedzę, tak jak lubisz” – to motto kampanii rekrutacyjnej na rok akademicki 2019/2020. Głównymi bohaterami nowej kampanii AGH są studenci – pasjonaci, którzy w nieszablonowy sposób realizują swoje pasje zarówno poprzez autorskie projekty jak i pracę zespołową w kołach naukowych i organizacjach studenckich.

W informatorze opracowanym przez Dział Informacji i Promocji zawarto najważniejsze informacje na rok akademicki 2019/2020, a jego rozszerzeniem, z wszystkimi aktualnymi informacjami oraz rozbudowanymi opisami kierunków studiów, jest nowa strona dla kandydatów: www.kandydaci.agh.edu.pl.

Kampania „Zdobywaj wiedzę, tak jak lubisz” wpisuje się w projekt wizerunkowy WIEDZA – PASJA – WIĘŹ, w którym studenci, pracownicy naukowi oraz absolwenci AGH prezentują trzy wymiary, które tworzą unikatową sieć doświadczeń i relacji powstających na naszej uczelni. Ta szczególna sieć obejmuje niezliczoną ilość elementów, w tym m.in. tworzenie przyszłościowych rozwiązań, zdobywanie nowych umiejętności, satysfakcję, jaką przynosi stosowanie wiedzy w praktyce, radość płynącą z realizowanych pasji, a także poznawanie inspirujących ludzi.

O tym, jak w praktyce realizowane jest hasło WIEDZA – PASJA – WIĘŻ, traktuje najnowszy spot MINE TV – „Nasz punkt widzenia – POV AGH”. Film porusza temat studenckich pasji.

Informator „Zdobywaj wiedzę, tak jak lubisz”

„Nasz punkt widzenia – POV AGH”