30.11.2019

AccessEngineering i AccessScience – dostępy testowe


Biblioteka Główna AGH zaprasza do skorzystania z dostępów testowych do baz wydawnictwa McGraw-Hill – AccessEngineering i AccessScience. Dostępy testowe są aktywne do końca listopada 2019 r.

AccessEngineering to multimedialna, interaktywna, na bieżąco aktualizowana baza wiedzy, oferująca dostęp do podręczników, monografii, filmów wideo, interaktywnych wykresów, tabel i kalkulatorów naukowych z zakresu nauk ścisłych, nauk matematyczno-przyrodniczych, fizyki, nauk inżynieryjno-technicznych, informatyki.

AccessScience to interaktywna encyklopedia opracowana głównie w oparciu o „McGraw-Hill Encyclopedia of Science and Technology”, dostarczająca informacji z zakresu inżynierii i materiałoznawstwa, fizyki, nauk o ziemi, chemii, astronomii.

Więcej informacji o bazach można znaleźć na stronie Biblioteki Głównej AGH w zakładce Aktualności (dostępy testowe i czasowe): AccessScience i AccessEngineering.

Uwagi i komentarze można kierować do Oddziału Informacji Naukowej Biblioteki Głównej AGH (e-mail: oin@bg.agh.edu.pl, tel. 12 617 32 15).