Na rozgrzanie serc – Koncert Zimowy AGH

Rektor AGH prof. Jerzy Lis zaprasza całą społeczność uczelni i wszystkich przyjaciół AGH na koncert noworoczno-karnawałowy, który odbędzie się 23 stycznia 2021 r. o godz. 18.00 w Klubie STUDIO.

Wystąpią cenieni i lubiani artyści, znani m.in. z licznych festiwali i przeglądów piosenki autorskiej i poetyckiej. Większość z nich rozpoczynała swoją muzyczną przygodę w czasie rozkwitu kultury studenckiej w latach 80. i 90. w tętniących życiem krakowskich klubach. Gwiazdą koncertu będzie Jerzy Filar z zespołem, a środowisko krakowskie będą reprezentować Robert Kasprzycki, Agata Rymarowicz i Tomek Lewandowski. Usłyszymy poezję śpiewaną i piosenki różnych gatunków – ballady, folk, reggae – jak również autorskie kompozycje o zimowo-świątecznym charakterze.

Program koncertu

18.00 – kilka słów od Rektora
18.10 – zespół Dzień Dobry
18.30 – Łukasz Nowak i Adam Marańda
19.00 – Lubelska Federacja Bardów
19.30 – Robert Kasprzycki
20.00 – Agata Rymarowicz
20.30 – Jan i Klan
21.00 – zespół Pilár
21.30 – Tomek Lewandowski & SzeSeMa
22.00 – Jerzy Filar z zespołem

Publiczność będzie mogła dołączyć do wykonawców dzięki transmisji, dostępnej na Facebooku Klubu STUDIO, Facebooku AGH oraz w serwisie YouTube.