Aby wspomóc szczytny cel – Mecz Charytatywny UJ vs AGH

Mecz Charytatywny 2018, fot. Agnieszka Łęczycka, KSAF AGH

Aby wspomóc szczytny cel – Mecz Charytatywny UJ vs AGH

Fundacja „Zupa na Plantach”, która niesie pomoc osobom w kryzysie bezdomności w Krakowie, będzie beneficjentem zbiórki pieniężnej podczas 7 Meczu Charytatywnego UJ vs AGH. Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia 2019 r. w godz. 10.30-13.30 w Hali TS „Wisła”.

Tradycja sportowej rywalizacji wspierającej szczytny cel trwa od 2013 r. Sportowcy oraz kibice – społeczność akademicka UJ i AGH – co roku spotykają się w grudniu, aby przy pełnych trybunach stanąć do sportowej walki i przy okazji dobrej zabawy zebrać finansowe środki dla potrzebujących. Do tej pory udało się uzbierać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie All In UJ wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH oraz Klubem Uczelnianym AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Poczuj emocje, kibicuj swojej drużynie, baw się i wspomóż fundację „Zupa na Plantach”!

Data: 12 grudnia 2019 r., godz. 10.30-13.30
Miejsce: Hala TS „Wisła” (ul. Reymonta 22)

UWAGA: Mecz ma charakter zamknięty – wejście wyłącznie z ważną legitymacją studencką