Studenci - aktualności

Wydarzenia

Najnowszych trendów i wyzwań w sektorze energii odnawialnej dotyczyć będzie międzynarodowa konferencja Renewable Energy Sources – engineering, technology, innovation, która odbędzie się w dniach 15–17 maja 2024 r. w Krynicy Zdroju. Współorganizatorem wydarzenia jest Katedra Surowców Energetycznych Wydziału Geologii, Geofizyki I Ochrony Środowiska.

Konferencja będzie podzielona na część plenarną i sesje tematyczne odpowiadające następującym obszarom: energia solarna; energia geotermalna; biomasa i paliwa biomasowe; pompy ciepła; energia wiatru, ogniwa paliwowe; spalanie, współspalanie i kogeneracja w układach OZE; modelowanie, symulacja i optymalizacja systemów OZE; zaawansowane technologie magazynowania energii; gospodarka odpadami i ciepłem; polityka i ekonomia OZE.

Nie zabraknie okazji do spotkań i nawiązania kontaktów z wybitnymi naukowcami, ekspertami i decydentami światowego formatu.