Studenci - aktualności

Wydarzenia

Pasjonujesz się informatyką i nowymi technologiami? Weź udział w 19. Studenckim Festiwalu Informatycznym, który odbędzie się w dniach 4–6 kwietnia 2024 r. w Auditorium Maximum UJ.

Czekają na ciebie liczne wykłady, prezentacje, panele dyskusyjne oraz warsztaty. Poznasz najnowsze trendy informatyczne, wzbogacisz wiedzę teoretyczną nabytą w trakcie studiów, sprawdzisz własne umiejętności i rozszerzysz kompetencje. Porozmawiasz z przedstawicielami krakowskich firm IT – to szansa na zdobycie wymarzonego stażu lub pracy,

Jak zawsze wśród zaproszonych gości nie zabraknie najwybitniejszych specjalistów z zakresu informatyki i nowych technologii.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Na warsztaty obowiązują zapisy.

Studenckim Festiwalu Informatycznym organizują: Koło Studentów Informatyki UJ, Koło Naukowe Epicentrum EPI UJ, Koło Naukowe BIT AGH, Koło Naukowe i::team UEK, Koło Naukowe Informatyki PK.

Szczegółowe informacje, agenda