Studenci - aktualności

XI edycja Konkursu na rozprawę lub pracę dotyczącą zagadnień własności intelektualnej

Urząd Patentowy RP ogłasza XI edycję konkursu na najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską lub studencką dotyczącą zagadnień własności intelektualnej.

Przedsięwzięcie adresowane jest do pracowników naukowych oraz studentów, zaś tematyka prac konkursowych powinna być związana z zagadnieniami szeroko pojętej ochrony własności intelektualnej, w tym również marketingu i zarządzania prawami własności przemysłowej lub oceny stanu techniki.

Prace konkursowe można składać w siedzibie Urzędu Patentowego RP do dnia 5 października 2013 roku.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy