Studenci - aktualności

Utrudnienia w ruchu i dojeździe do uczelni podczas Igrzysk Europejskich 2023

W związku z odbywającymi się w Krakowie Igrzyskami Europejskimi 2023 w bezpośrednim sąsiedztwie AGH zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu obowiązujące od 15 czerwca do 4 lipca. Spowoduje to utrudnieniami w dotarciu na uczelnię.

Zamknięty zostanie fragment ul. Reymonta na odcinku od skrzyżowania z ul. Piastowską do wjazdu do nowej Hali Sportowej TS WISŁA. Zamknięcie obejmie skrzyżowanie ul. Chodowieckiego z ul. Reymonta.

Dojazd do obiektów AGH przy ul. Reymonta, tj. Wydziału Odlewnictwa oraz Wydziału Fizyki i Informatyki Stosowanej, będzie możliwy ulicą Reymonta od strony wschodniej (od al. A. Mickiewicza i ul. Miechowskiej). Dodatkową możliwością jest wjazd przez ul. Kawiory, bramą przy ACMiN.

Wszelkie problemy związane z organizacją ruchu oraz wprowadzonymi ograniczeniami należy zgłaszać do Sekretariatu Dyrektora ds. Organizacyjnych (tel. 20-09, 20-46, e-mail: sdo(at)agh.edu.pl) lub Biura Straży AGH (tel. 46-09).

Źródło: komunikat Kanclerza AGH nr 38/2023