Studenci - aktualności

Spotkania informacyjno-rekrutacyjne z przedstawicielami firm

Informujemy, że Centrum Karier zorganizowało spotkania informacyjno-rekrutacyjne dla studentów z przedstawicielami firm Onet., Nokia Siemens Networks oraz Cersanit.

• Onet.
    5 czerwca 2013 r. (środa), godz. 13:00-15:00, paw. B-2, sala konferencyjna 110
    Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się kto tworzy Onet, w jakich obszarów produktowych dotyczy staż, jakiej technologii będzie można się nauczyć oraz jak wygląda program stażowy i zasady rekrutacji. Spotkanie skierowane jest do wszystkich chętnych studentów kierunków technicznych związanych z informatyką i programowaniem.
  • Nokia Siemens Networks
    6 czerwca 2013 r. (czwartek), godz. 13:00, paw. U-2, sala 205
    Podczas spotkania będzie można uzyskać informacje o firmie i możliwościach zatrudnienia w niej oraz wysłuchać wykładu „Thinking in LTE – Highlights of the Technology”.
    Spotkanie skierowane jest do studentów III, IV i V roku kierunków: telekomunikacja, informatyka, teleinformatyka oraz pokrewnych kierunków studiów.
    Wymagane zapisy na spotkanie przez wysłanie na adres ckagh(at)agh.edu.pl e-mail'a zawierającego imię, nazwisko i kierunek studiów.
  • Cersanit
    6 czerwca 2013 r. (czwartek), godz. 12:00, paw. B-8, sala 010A
    Na spotkaniu zostaną omówione wymagania i obowiązki na stanowisku Technologa ceramiki. Zainteresowani dowiedzą się również o procesie, maszynach, surowcach i metodach produkcji płytek ceramicznych.