Studenci - aktualności

Soft Skills Academy 4

W tym roku już po raz czwarty EESTEC AGH Kraków organizuje Soft Skills Academy – cykl darmowych szkoleń w zakresie umiejętności miękkich, który odbędzie się w dniach 9-15 grudnia 2013 r.

Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się: jak skutecznie motywować się do pracy, jak wywierać wpływ na innych, a także poznają zasady komunikowania się oraz efektywnej pracy w zespole.

Szkolenia mające formę otwartych wykładów i warsztatów, które są skierowane zarówno do studentów AGH, jak również innych krakowskich uczelni. W poprzednich latach cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem i z roku na rok ich poziom jest coraz wyższy.

EESTEC AGH jest uczelnianą organizacją non-profit, zrzeszającą studentów kierunków elektrycznych i informatycznych z całej Europy.

Szczegółowe informacje na softskillsacademy.pl