Studenci - aktualności

Rekrutacja do III edycji Akademii Energii

Jeśli jesteś pasjonatem energetyki i wiążesz swoją przyszłość zawodową z tym sektorem, a ponadto chcesz uczyć się od wybitnych specjalistów i ekspertów, powinieneś wziąć udział w III edycji Akademii Energii.

Akademia Energii to program skierowany dla młodych ludzi, którzy swoją przyszłość zawodową wiążą z sektorem energetycznym. W programie zostanie wyłonionych 30 stypendystów, którzy ukończyli trzeci rok studiów i mają nie więcej niż 26 lat. Organizatorzy zapraszają w szczególności studentów i absolwentów takich kierunków jak: ekonomia, finanse, zarządzanie, prawo oraz studentów uczelni technicznych.

Projekt składa się z trzech części:
1) szkolenia z umiejętności miękkich;
2) szkolenia dotyczące rynku energetycznego prowadzone przez praktyków oraz spotkania z wybitnymi osobistościami tego sektora;
3) płatne praktyki w firmach partnerskich.

Udział w Akademii Energii jest bezpłatny. Szkolenia odbywają się w Warszawie. Aby aplikować, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Nabór zgłoszeń trwa do 17 listopada.

Współorganizatorami projektu są: Fundacja 2065 im. Lesława A. Pagi, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie.