Przejdź do treści Przejdź do stopki
Studenci - aktualności

Program stażowy Energia dla Przyszłości

Program stażowy Energia dla Przyszłości

Interesujesz się sektorem energetycznym? Chcesz zdobyć unikatową wiedzę i doświadczenie oraz dowiedzieć się jak wygląda praca w dużych polskich firmach energetycznych? Weź udział w programie stażowym „Energia dla Przyszłości” organizowanym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska wspólnie z PGE Polską Grupą Energetyczną SA, Polskimi Sieciami Elektroenergetycznymi SA, Polskim Koncernem Naftowym ORLEN SA, oraz Operatorem Gazociągów Przesyłowych Gaz-System SA. Rekrutacja trwa do 30 czerwca 2023 r.

Informacje o stażu

  • liczba miejsc: 28
  • lokalizacja: siedziby spółek energetycznych biorących udział w Programie (zlokalizowane na terenie Polski) oraz Ministerstwo Klimatu i Środowiska (Warszawa)
  • termin: 1 października 2023 – 31 maja 2024 (8 miesięcy)
  • wynagrodzenie: 4 500,00 zł miesięcznie

Wymagania

  • nieukończony 27 rok życia
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • absolwent studiów pierwszego lub drugiego stopnia lub student studiów drugiego stopnia (od daty ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia do dnia zgłoszenia się na staż nie upłynęły więcej niż 24 miesiące - dotyczy absolwentów) wydziałów wybranych uczelni technicznych. 
    W AGH są to następujące wydziały: Inżynierii Mechanicznej i Robotyki; Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Inżynierii Biomedycznej; Energetyki i Paliw; Wiertnictwa, Nafty i Gazu; Inżynierii Lądowej i Gospodarki Zasobami; Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska; Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska; Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji; Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej; Odlewnictwa; Metali Nieżelaznych; Fizyki i Informatyki Stosowanej.

Szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny
 

Stopka