Przejdź do treści Przejdź do stopki
Studenci - aktualności

Obowiązkowe szkolenie dot. bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia

Obowiązkowe szkolenie dot. bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia

Sekcja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy AGH zaprasza na obowiązkowe szkolenie dotyczące bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia dla studentów rozpoczynających studia w AGH w roku akademickim 2023/2024.

Szkolenie realizowane jest w formie zdalnych wykładów na platformie UPeL AGH wraz z udostępnionymi materiałami uzupełniającymi do kursu.

Kurs dostępny będzie od 23 października 2023 r. od godz.: 15.00 pod adresem internetowym: https://upel.agh.edu.pl/login/index.php 

Klucz dostępu do samodzielnych zapisów: student2023

Co należy zrobić:

  1. Zapisać się na kurs w terminie do 6 listopada br.
  2. Zrealizować pięć tematów (wykładów) wraz z rozwiązaniem pytań testowych do każdego tematu, najpóźniej do 23 listopada br.

Realizacja tematów odbywa się etapami, rozwiązanie pytań testowych umożliwia przejście do kolejnego tematu. W przewidzianym czasie można kontynuować kurs od miejsca, gdzie zakończyliśmy etap.

Zaliczenie kursu to zrealizowanie wszystkich pięciu tematów wraz z zaliczeniem pytań testowych w podanym wyżej terminie.

Szczegółowa instrukcja do kursu

Informacja o zrealizowanym kursie będzie widoczna na platformie UPeL, a zaliczenie zostanie odnotowane na indywidualnym koncie studenta w systemie USOS w późniejszym terminie.

W przypadku pytań, wątpliwości prosimy o kontakt z Sekcją BHP AGH pod adresem e-mail: szkoleniabhp(at)agh.edu.pl

Stopka