Studenci - aktualności

Krakowski finał GSEA – Poland

3 czerwca 2013 r. odbędzie się krakowski finał GSEA, podczas którego jury wyłoni 2 najlepszych studentów - przedsiębiorców. Para zwycięzców będzie reprezentowała region małopolski na krajowych finałach w Warszawie, a tym samym przybliży się do finału międzynarodowego, który odbędzie się w Nowym Jorku.

Dla osób, które nie biorą udziału w konkursie, to dobra okazja, aby dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat biznesu i przedsiębiorczości. Podczas wydarzenia odbędzie się klika 20-minutowych prelekcji, które przeprowadzą goście specjalni.

Global Student Entrepreneur Awards to nagroda dla studentów, którzy posiadają i rozwijają swój własny biznes w trakcie nauki w szkole średniej lub będąc na studiach. Program został zapoczątkowany w 1998 roku przez Uniwersytet Saint Louis, a dziś jest jednym z programów w międzynarodowej organizacji przedsiębiorczej (Entrepreneurs' Organization – EO).