Studenci - aktualności

Konferencja „Student Shale Days”

Koło Naukowe Geofizyków „Geofon” zaprasza w dniach 7-9 czerwca 2013 r. na konferencję „Student Shale Days”, podczas której będzie można posłuchać wykładów ekspertów na temat różnych aspektów wydobycia i przetwarzania gazu z łupków.

Uczestnicy spróbują obalić stereotypy towarzyszące temu zagadnieniu. 7 czerwca zaplanowano dzień otwarty. Podczas specjalnego panelu przemawiał będzie m.in. Bogusław Sonik – poseł do Parlamentu Europejskiego. Udział w dniu otwartym jest darmowy. Również tego dnia zorganizowane będą specjalne warsztaty dla uczniów szkół średnich.

Ponadto w czasie konferencji są przewidziane zajęcia w Instytucie Nafty i Gazu, sesja studenckich referatów oraz program integracyjny w postaci imprezy otwarcia i zamknięcia. Rejestracja trwa do samego momentu rozpoczęcia konferencji. Koszt: 30 €. Specjalnie dla studentów AGH przewidziana jest niższa opłata (20zł) uprawniająca do wstępu na wykłady wszystkich dni konferencji, jednak bez warsztatów i imprez.