Studenci - aktualności

BEST Automatics & IT Festival

BEST AGH Kraków po raz kolejny zaprasza studentów na BEST Automatics & IT Festival.

BEST Automatics & IT Festival to projekt skierowany do osób zainteresowanych automatyką, robotyką oraz technologiami informacyjnymi, a także do wszystkich pasjonatów gier komputerowych.

Projekt składa się z kilku części:

• Turniej Robotów – budowa i programowanie robotów z klocków Lego Mindstorms, mających wykonać zadania konkursowe. Rejestracja drużyn trwa do 16 listopada br.
  • Festiwal IT – wykłady, warsztaty i pokazy związane z tematyką nowoczesnych technologii prowadzone przez firmy Ericpol i UBS.
  • Turniej Gier Komputerowych – fani wirtualnej rozrywki będą mieli okazję zmierzyć się podczas Lan Party w klubie STUDIO. Rejestracja rozpocznie się wkrótce.

Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków to grupa ponad 70 aktywnych, młodych ludzi, którzy od 19 lat realizują na naszej uczelni wiele różnorodnych projektów.