Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – wydarzenia

Pracownicy – wydarzenia

Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R
  • 06.03.2023

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Wschodnia zaprasza na szkolenie pt. Wyrównywanie szans i wzmacnianie doskonałości naukowej w instytucjach B+R, które odbędzie się online (na platformie internetowej Webex) 6 marca 2023 r. w godz. 12.00–13.00.

Jednym z priorytetów Komisji Europejskiej w Programie Horyzont Europa (HE) jest wyrównywanie poziomu badań naukowych i innowacji między poszczególnymi krajami Unii Europejskiej. Program HE oferuje szereg konkursów dla państw z niższym poziomem doskonałości naukowej, do których należy również Polska.

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do przedstawicieli jednostek naukowych i badawczych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, które swoją działalność opierają na pracach badawczo-rozwojowych, zainteresowanych skorzystaniem z funduszy europejskich w celu zwiększenia potencjału badawczego. W trakcie spotkania omówiony zostanie pakiet działań ukierunkowanych na ww. cel oraz przedstawione będą konkretne konkursy ogłoszone przez Komisję Europejską oferujące stosowne instrumenty finansowe.

Rejestracja na spotkanie

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego i zatwierdzeniu go przez organizatorów, uczestnicy otrzymają e-mail potwierdzający zgłoszenie wraz z linkiem umożliwiającym udział w spotkaniu. Ponadto, na ok. kwadrans przed oficjalnym rozpoczęciem transmisji, pod linkiem, o którym mowa powyżej, będzie możliwe przetestowanie jakości połączenia.

Stopka