Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – wydarzenia

Pracownicy – wydarzenia

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie zaprasza na webinarium pt. „Poszukiwanie partnerów do konsorcjum projektowego”, które odbędzie się 10 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00–11.30, na platformie ClickMeeting.

Webinarium skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych udziałem w projektach z programu Horyzont Europa, chcących poznać sposoby na znalezienie parterów do konsorcjów. Podczas spotkania przedstawione zostaną możliwości jakie dają w zakresie poszukiwania partnerów różne portale i platformy internetowe (m.in. Funding & tender opportunities portal, CORDIS). Prelegentki przybliżą pomocne instrumenty oraz udzielą wskazówek jak poszukiwać partnerów projektowych.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Obowiązuje rejestracja.

Stopka