Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – wydarzenia

Pracownicy – wydarzenia

Abstrakcyjna grafika nawiązująca do projektu. Na niebieskim tle napis Horyzont Europa oraz pocięty obraz prezentujący w dolnej części widok na budynki w dużym mieście, a w górnej twarz kobiety z profilu.
Ostatni krok do Horyzontu – podpisywanie umowy grantowej, komunikacja i obieg dokumentów w projekcie
  • 05.04.2024

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Północna przy Politechnice Gdańskiej zaprasza na webinarium pt. „Ostatni krok do Horyzontu – podpisywanie umowy grantowej, komunikacja i obieg dokumentów w projekcie”, które odbędzie się w 5 kwietnia 2024 r. w godzinach 10.00–12.00, na platformie ClickMeeting.

Osoby uczestniczące w szkoleniu dowiedzą się jak postępować, gdy KE pozytywnie oceni wniosek w Horyzoncie Europa i zaprosi koordynatora oraz partnerów konsorcjum do podpisania umowy grantowej. Przedstawiony będzie proces podpisywania umowy grantowej i obiegu dokumentów na Portalu Funding & tender opportunities, oraz wskazówki dotyczące skutecznej komunikacji w projekcie. Ponadto wyjaśnione zostanie, na czym polega zarządzanie rolami na etapie przygotowywania wniosku i realizacji projektu HE.

Wydarzenie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Regiony na Horyzoncie”, której celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe, pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu w Horyzoncie Europa oraz zachęcenie lokalnych środowisk do intensyfikacji zaangażowania w HE.

Obowiązuje rejestracja.

Stopka