09.05.2022

Dni Erasmus+ w AGH

Dział Współpracy z Zagranicą zaprasza wszystkich członków wspólnoty akademickiej do udziału w Dniach Erasmus+ w AGH, które odbędą się od 9 do 11 maja 2022 r. w Bibliotece Głównej AGH. Wydarzenie dedykowane jest studentom i pracownikom Akademii, a jego główny cel to promocja programu Erasmus+ w środowisku akademickim.

W programie przewidziane są prezentacje oraz sesje panelowe Koordynatorów AGH ds. Współpracy, sesje tematyczne dotyczące możliwości wyjazdowych studentów, doktorantów i pracowników w ramach programu „Erasmus+ mobilność edukacyjna z krajami partnerskimi”, realizowane przez pracowników uczelni partnerskich, Działu Współpracy z Zagranicą oraz Działu Studentów Zagranicznych.

W tym roku Dni Erasmus+ w AGH połączone są z II edycją konferencji Erasmus+ International Staff Week 2022, w której wezmą udział przedstawiciele 13 uczelni wyższych z następujących krajów: Albania, Armenia, Bośnia i Hercegowina, Chile, Gruzja, Indonezja, Kazachstan, Meksyk, Nepal, Ukraina, USA i Wietnam.

Program Dni Erasmus+ w AGH

• 9 maja, godz. 10.45
    sesja posterowa połączona z prezentacjami oferty edukacyjnej uczelni partnerskich

• 10 maja, godz. 10.00