Przejdź do treści Przejdź do stopki
Doktoranci - aktualności

Bezpłatny dostęp do cyfrowej subskrypcji „Pulsu Biznesu”

Bezpłatny dostęp do cyfrowej subskrypcji „Pulsu Biznesu”

Przypominamy o możliwości bezpłatnej prenumeraty „Pulsu Biznesu”. Ten ogólnopolski dziennik specjalistyczny, poświęcony biznesowi, gospodarce i giełdzie zapewnia osobom pracującym i studiującym w AGH bezpłatny dostęp do różnorodnych treści elektronicznego wydania w wersji Premium.

Możliwe formy dostępu do treści serwisu „Puls Biznesu”:

  • pełny dostęp do całego serwisu pb.pl,
  • e-wydanie „Pulsu Biznesu” – elektroniczne odwzorowanie dziennika „Puls Biznesu”,
  • aplikacja mobilna (dostępną w systemach iOS i Android),
  • możliwość zapisu na newslettery tematyczne.

Uruchomienie bezpłatnej subskrypcji możliwe jest za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie www.pb.pl/agh. Weryfikacja statusu osoby rejestrującej się na stronie następuje na podstawie adresu e-mail utworzonego w poniższych domenach:

  • @agh.edu.pl * (pracownicy, doktoranci),
  • @student.agh.edu.pl, @samorząd.agh.edu.pl, @agh.edu.pl (studenci).

Dostęp do subskrypcji możliwy jest poprzez logowanie na stronie internetowej wydawcy pod adresem www.pb.pl lub w aplikacji mobilnej.

Wraz z rozpoczęciem każdego nowego roku akademickiego osoby zainteresowane kontynuacją subskrypcji muszą wykonać ponowną rejestrację na stronie www.pb.pl/agh, potwierdzając w ten sposób statusu członka/członkini społeczności AGH.

*W przypadku posiadania przez pracownika lub doktoranta adresu e-mail w innej domenie (np. z rozszerzeniem jednostki) należy skontaktować się z Sektorem IT AGH w celu założenia nowego adresu w domenie @agh.edu.pl.

Stopka