Przejdź do treści Przejdź do stopki
Studenci - konkursy

Konkursy

Chcesz połączyć swoją wiedzę technologiczną z artystyczną wizją? Nawiązać nowe kontakty i spróbować swoich sił w innowacyjnym przedsięwzięciu? Zgłoś się do IT is ART – pierwszej edycji międzyuczelnianego projektu łączącego sztukę i nowe technologie. Studenci AGH będą mogli zaprezentować projekty artystyczne powstałe we współpracy ze studentami krakowskiego ASP. Tematem jest idea e-POLIS - miasta przyszłości. Przyjmowanie zgłoszeń zostało wydłużone do 31 lipca 2023 r.

Na etapie zgłoszeń nie trzeba jeszcze mieć pomysłu na pracę czy znać szczegółów. Liczą się zaangażowanie i chęć współpracy. W kolejnym etapie projektu połączeni ze sobą zostaną zainteresowani studenci AGH ze studentami ASP, aby zespoły projektowe mogły wspólnie określić temat i zakres prac.

Prace będą prezentowane w aplikacji 3D i będzie można je oglądać za pomocą okularów VR wraz z warstwą dźwiękową.

Wybrane prace zostaną zaprezentowane podczas Biennale Kultura Futura 2023 oraz podczas IT is ME 2023. Te same projekty mogą być zgłaszane zarówno na Biennale Kultura Futura 2023 jak również na IT is ART. Prace zostaną ocenione niezależnie, w ramach każdego z wydarzeń. Istnieje możliwość uczestniczenia w konkursie organizowanym wyłącznie w ramach jednego wydarzenia – lub obu na raz.

Studenci AGH mogą zgłaszać się poprzez formularz.

Na najlepsze projekty czekają nagrody.

Stopka