Studenci - aktualności

Stypendium Naukowe im. Antoniego Dębskiego

Polskie Towarzystwo Medycyny i Techniki Hiperbarycznej (PTMiTH) orgłosiło konkurs na stypendium naukowe im. Antoniego Dębskiego.

Stypendium w postaci indywidualnej nagrody pieniężnej, przyznawane jest corocznie w drodze konkursu młodym pracownikom nauki (nie starszym niż 35 lat), studentom lub członkom federacji nurkowych za osiągnięcia w dziedzinie działalności związanej z szeroko rozumianą batynautyką.

W roku 2013 wysokość stypendium ustalono na 2500,00 zł; kwota ta będzie wypłacona jednorazowo w ciągu 30 dni od daty ogłoszenia wyników i po wręczeniu pamiątkowej statuetki podczas inauguracji dorocznej konferencji Towarzystwa w listopadzie. Zgłoszenia przyjmowane będą do końca września br.

Szczegółowe informacje o konkursu można znaleźć na stronie internetowej PTMiTH www.ptmith.net.pl