Studenci - aktualności

Spotkanie z Oracle Polska w AIP AGH

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości AGH zaprasza w imieniu Oracle Polska na spotkanie biznesowe, które odbędzie się 25 października 2013 r. o godz. 13:00 w nowej siedzibie AIP AGH przy ul. Czarnowiejskiej 50 b.

W ramach programu edukacyjnego Oracle Academy, którego członkiem jest AGH wykładowcy i studenci mogą korzystać w celach dydaktycznych z pakietu produktów i usług, szkoleń i zniżek na egzaminy certyfikujące.

Chcąc rozszerzyć swoją działalność na rzecz uczelni wyższych Oracle Polska, zamierza wspierać indywidualnych studentów w ich starcie w biznesie. W tym celu oferuje:
- dostęp do technologii Exa - maszyny i warsztaty organizowane cyklicznie dla zainteresowanych osób w centrum Partner HUB w Krakowie;
- wsparcie merytoryczne specjalistów IT.

Organizator spotkania liczy na sugestie potencjalnych beneficjentów co do ich potrzeb, w zakresie wsparcia IT przy realizowaniu pomysłów biznesowych.