Studenci - aktualności

Rejestracja do konkursu GMC Poland 2013

Do 30 października br. trwa rekrutacja zespołów (3-5 osób) w ramach XIV edycji konkursu GMC Poland.

Ta największa na świecie biznesowa symulacja już od wielu lat cieszy się w Polsce dużą popularnością, szczególnie wśród studentów. Drużyny biorące udział w konkursie, występując w roli zarządu, decydują o rozwoju i działalności swojej wirtualnej firmy. Podejmując w każdym cyklu ponad 60 decyzji, zespoły konkurują ze sobą na symulowanych rynkach.

Aby zgłosić chęć udziału w konkursie należy:

• utworzyć zespół (3-5 osób) –  istnieje możliwość łączenia studentów różnych lat i kierunków studiów oraz uczelni w jednej drużynie,
  • wypełnić kartę rejestracyjną
  • Po otrzymaniu potwierdzenia od organizatorów wypełnić dostępną na stronie aplikację z informacjami na temat uczestników i odesłać ją na adres rejestracja(at)gmcpoland.pl.

Zarejestrowane zespoły otrzymają informację o zakwalifikowaniu się do konkursu przed rozpoczęciem programu treningowego (tj. do 25.11.2013 r.).

Szczegółowe informacje: www.gmcpoland.pl