Studenci - aktualności

Nabór artykułów do czasopisma naukowego „StRuNa — Biuletyn Młodych Naukowców”

Informujemy, że trwa nabór tekstów do pisma prezentującego osiągnięcia naukowe studentów i doktorantów „StRuNa — Biuletyn Młodych Naukowców”.

Teksty zgłoszone w niniejszym naborze ukażą się drukiem w grudniu bieżącego roku.

Celem prowadzonego naboru jest umożliwienie najmłodszym przedstawicielom społeczności akademickiej opublikowania artykułów mogących wnieść wkład w rozwój nauki. Redakcja nie przyjmuje żadnych wstępnych założeń odnośnie tego, z jakimi dyscyplinami naukowymi mają być związani autorzy artykułów, ani jakie mają reprezentować typy uczelni czy ośrodki akademickie.

„StRuNa” jest ogólnopolskim czasopismem naukowym. Publikacja artykułów jest bezpłatna.

Nieprzekraczalny termin przyjmowania kompletnych publikacji, spełniających wszystkie wymogi formalne, upływa 8 września 2013 r.

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie