Studenci - aktualności

IV edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Student–Wynalazca”

Politechnika Świętokrzyska zaprasza studentów do wzięcia udziału w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student–Wynalazca”.

Konkurs adresowany jest do studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów byli twórcami lub współtwórcami wynalazku, wzoru użytkowego lub przemysłowego, zgłoszonego do ochrony.

Komisja konkursowa oceniająca zgłoszone rozwiązania przyzna od trzech do pięciu równorzędnych nagród głównych oraz wyróżnienia. Laureaci nagród głównych wezmą udział w 42. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków w Genewie (2-6 kwietnia 2014 r.). Organizator sfinansuje zarówno koszty stoiska wystawienniczego, jak również podróży i pobytu twórców w Genewie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 stycznia 2014 r.