Przejdź do treści Przejdź do stopki
Pracownicy – aktualności

Bilety na koncert Kuby Badacha z okazji inauguracji roku akademickiego

Zdjęcie górnej części sylwetki mężczyzny w średnim wieku na ciemnym, gładkim tle. Mężczyzna ma starannie uczesane włosy oraz zarost na twarzy. Lekko się uśmiecha. Nosi czarną koszulę. Z szyi zwisa rozwiązana czarna mucha.

Bilety na koncert Kuby Badacha z okazji inauguracji roku akademickiego

Dział Socjalno-Bytowy zaprasza do nabycia biletów na koncert Kuby Badacha z okazji inauguracji roku akademickiego, który odbędzie się 5 października 2022 r. w Klubie STUDIO.

Bilety do nabycia w bud. C-2, II piętro, pok. 212 (tel. 20-16).
Cena: od 20 do 50 zł (w zależności od wysokości dofinansowania z ZFŚS dla pracownika, emeryta i rencisty AGH; szczegóły w komunikacie socjalnym 24/2022).

Kuba Badach wykona w nowych, autorskich aranżacjach utwory legendy polskiej sceny muzycznej – Andrzeja Zauchy. Materiał prezentowany podczas koncertu został wydany na płycie Kuby Badacha „Obecny. Tribute to Andrzej Zaucha”, która w 2013 r. otrzymała status „złotej”.

Kuba Badach – polski muzyk, kompozytor i wokalista, a także aranżer i producent muzyczny. Dwukrotny laureat nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Wokalista Roku.

Stopka