Przejdź do treści Przejdź do stopki
Artykuły z kategorii Nauka

Przerwa wakacyjna w „AGH NAUKA spotkania”

Fasada szarego budynku ze skośnym dachem

Budynek U-2 przy ul. Reymonta 7, gdzie odbywają się wydarzenia z cyklu „AGH NAUKA spotkania”, fot. Marianna Cielecka

Przerwa wakacyjna w „AGH NAUKA spotkania”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom – zarówno stacjonarnym, jak i online – za udział w wydarzeniach z cyklu „AGH NAUKA spotkania” w roku akademickim 2022/2023. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach po wakacjach. Ich terminy podamy wkrótce.

Podczas tegorocznych spotkań chcieliśmy, i zamierzamy to robić dalej, ukazywać przekrój zagadnień, nad którymi pracują naukowcy na naszej uczelni – i nie tylko. Staramy się też, aby ukazać ich wysiłki w kontekście problemów i wyzwań, z jakimi zmaga się współcześnie świat. Mamy nadzieję, że przynajmniej częściowo ten cel udało nam się zrealizować, a czas, który spędzili Państwo z nami, uznają za interesujący.

Tych z Państwa, którzy nie mieli możliwości uczestniczyć w wydarzeniach, zachęcamy do obejrzenia ich nagrań, które można znaleźć tutaj. Niech stanowią one zachętę do tego, żeby w kolejnych wziąć udział osobiście.

Jeśli mają Państwo jakieś uwagi, sugestie bądź propozycje dotyczące cyklu „AGH NAUKA spotkania”, prosimy o wiadomość na adres e-mail: spotkania(at)agh.edu.pl.

Do zobaczenia w październiku!

 

Stopka