14.11.2020

III edycja Studenckiej Konferencji Nauk Ścisłych im. prof. Antoniego Hoborskiego

Zapraszamy do udziału w III edycji Studenckiej Konferencji Nauk Ścisłych im. prof. Antoniego Hoborskiego, która odbędzie się w 14 listopada 2020 r. i będzie prowadzona online. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Koło Naukowe Fizyków BOZON oraz Komitet Organizacyjny „Dni Hoborskiego – Święta Nauk Ścisłych w AGH”.

Tematyka konferencji obejmuje nauki ścisłe, uczestnicy będą mieli możliwość prezentacji pracy badawczej lub przeglądowej. Wykłady gościnne prowadzone będą przez najwybitniejszych naukowców. Przewidziano głosowanie uczestników na najlepszy referat.

Konferencja została stworzona, by umożliwić studentom oraz doktorantom z całej Polski wymianę doświadczeń, ułatwić przepływ wiedzy i umożliwić wymianę poglądów z naukowcami z innych dziedzin nauki, których postrzeganie przedstawionego problemu może być zdecydowanie inne niż prelegenta. Pragniemy stworzyć otwarte na każdy punkt widzenia forum studentów i doktorantów z każdej dziedziny nauki i techniki. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Aby wziąć udział w Konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej wydarzenia. Rejestracja zostanie otwarta w dniu 21 czerwca 2020 r. i potrwa do 31 października 2020 r.

Strona Studenckiej Konferencji Nauk Ścisłych im. prof. Antoniego Hoborskiego

Fanpage konferencji